Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a baja Wirpool fl...

Mi lehet a baja Wirpool fl 5103 AA 1000 mosógépnek? Nem indul a motor, de szaga nincs. Merre keresgéljek? (valamennyire értek hozzá)

Figyelt kérdés

#mosógép #fl5103
2016. szept. 8. 16:21
 1/5 JulesM111 ***** válasza:

A telefonkönyvben szerelőt.


A félreértések elkerülése érdekében, ha van egy csavarhúzód még nem értesz hozzá ;)

2016. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor hogy értsük egymást, villamossággal foglalkozom (de nem h.g.sz. vagyok)és csináltam már más típusú mosógépet.És konkrétan arra voltam kíváncsi hogy akinek ilyen gépe van és tapasztalt ilyet...,hogy megspóroljak néhány órát.És ha nem értenék hozzá egy kukkot sem, vagy csak egy csavarhúzóm lenne,akkor egyenesen a telefonkönyvet lapoztam volna fel.És az hogy te hülye vagy,abból nem az következik, hogy más is az :)
2016. szept. 10. 14:06
 3/5 JulesM111 ***** válasza:
Bedugtad a "konnektorba" ? Elindítottál egy programot, mely mosásra alkalmas, vagy csak centrifugára? Nincs a centri kikapcsolva? Van víz? Van áram?
2016. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy kezdődött hogy nem szivattyúzott.Aztán kitekertem a leeresztőt és kiszedtem egy cipzárt.Utána még mindig nem akart vizet színi csak amikor öblítésre állítottam,(3x szívott vizet kis szünettel.Aztán ma 1-es programon ráütöttem a programkapcsolóra és elkezdett vizet szívni, de a motor meg se mukkant.Így a programkapcsolóra tippelek,, vagy, hogy nem forgott a szivattyú, ezért letiltotta az egészet.
2016. szept. 10. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi Wirpool mosógépünk hasonló problémával azért nem indult el,mert a kádnál ahova folyik a koszos víz el volt dugulva!Kiszedtem a koszt és tökéletes volt!
2016. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!