Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 1 napig nem ment a hűtő....

1 napig nem ment a hűtő. Dobhatok ki mindent a normál részből?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért kellene kidobni? GOndolom, még most is 10 fok kö´ül van benn a hömérséklet.


Még ha egy fagyasztó áll le, ott is 24 óráig garantálják, hogy nem romlik meg benne semmi, nem olvad ki, mert a szigetelés megörzi a höfokot.


A hütöben lévö dolgokat használd el lehetöeg hamarébb, de semmi baja sem lett semminek.

Ha az élelmiszereket megkóstolod, megszagolod és olyan, mint szokott, akkor nem kell idegeskedni. Ha vvalami megromlik, akkor annak NAGYON más íze/szaga van, nem lehet nem észrevenni.

2016. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tedd ki a bennlévőt teraszra, erkélyre, nem napos helyre...
2016. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, lehet romlott valami úgy is, hogy jó íze van. Már van áram egy órája, amúgy sincs erkélyem/teraszom, de jó ötlet volt. Az előbb amit tudtam, felforraltam, a többit majd evés előtt.
2016. nov. 20. 09:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Utólag is kösz a válaszokat. Semmi bajom szerencsére, minden el is fogyott a sima hűtőből, ami romlandó volt.
2016. nov. 23. 23:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor minden rendben!
2016. nov. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!