Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogy javítsam meg a mosógépet?

Hogy javítsam meg a mosógépet?

Figyelt kérdés

Van egy pár éves Zanussi fe1206 mosógépem.

Minap kiírta, hogy E90 hiba kód és nem akart működni.

Youtubon láttam, hogy valaki leszedte a tetejét, hajszárítóval fújta a panelt belülről pár percig és megjavult.

Nálam is működött, de úgy látszik, minden mosás előtt meg kell ismételni.

Mit tudnék vele kezdeni, hogy ne párásodjon be, egyáltalán miért kezdte ezt csinálni?

5 évig jól működött.

30 fokos mosásnál is csinálja, nem csak magas hőfokos mosásnál párásodik be a panel.


2016. nov. 24. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Biztos meglep a válaszom, de: szerelő?
2016. nov. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

A kezelőpanel és az alaplap közti hibát jelzi.

Lehet hogy ha megmozgatod a csatlakozókat attól is rendbejön.

2016. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
Hívj szerelőt agyatlan.
2016. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt néztem, hogy a dob annyira jól elvan különítve, hogy onnan nem csapódhat fel a pára, nem is szabadna neki, ugye.

Mivel mindkét esetben segített egy egy perces szárítás, biztos hogy pára okozta.

Közben eszembe jutott, hogy mindkét esetben a gyerekek fürödtek pár órával mosás előtt egy órár valami iszonyat nagy gőzben, valszeg akkot nedvesedett be a panel, mert ma már másodszor mosok vele és semmi baja.

Utolsó meg...gyeden lévő anyaként bocs hogy nem hívok rögtön szerelőt 30 000ért, mikor házilag is megoldható 5 perc alatt, de nyilván én vagyok az agyatlan...

2016. nov. 24. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Ügyes vagy kérdező. Gratulálok.
2016. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!