Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép előnyei, hátrányai?

Mosogatógép előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés
A napokban döntöttük el, hogy veszünk mosogatógépet, viszont kicsit elbizonytalanodtam. Tapasztalatokat szeretnék kérni, mivel nem vagyok jártas a témában. Mi az amit nem lehet beletenni, mennyire tisztít hatékonyan stb.

2016. dec. 6. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is venni akart az asszony. Mondtam neki hogy a szabadtűzön kormosra főzött edényt elmossa, akkor vehet. Mert a teás , szendvicses készletet biztos elmossa.
2016. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szafica válasza:
93%

Előnyei: idő és pénzmegtakarítás.

Nekünk most elromlott, még nem tudtuk megjavíttatni, de már anyának is elege van, hogy egy csomó ideje elmegy most a mosogatásra. Arról már nem is beszélve, hogy így elmegy a mosogatásra egy csomó melegvíz is és volt már, hogy egyikünk ezért nem tudott lefürödni este, mert mire ő jött sorra, addigra elfogyott... (éjszaka fűti fel a bojler a vizet).


Hátrányai: hát, van mikor nem mos el olyan szépen egy-két edényt, de ez inkább abból fakad, hogy rosszul lett betéve. Foglalja a helyet.

2016. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Jól kell mèretezni a háztartáshoz, elèg nagynak kell lennie, hogy ne kelljen agyig pakolni, akkor szèpen mosogat, ebben az esetben nincs hátránya.
2016. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Csak annyit: a mosógép mellett az emberiség másik legjobb találmánya :)
2016. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Előnye az, hogy a mosogatással töltött időd lecsökken 5 percre, amíg beindítod és elpakolsz. Ez pl különösen jó a szentesti estebéd után, amikor azért van pár teríték. Ráadásul tisztábbra mosogat, mert sokkal forróbb vizet használ, mint amit a kezed elbírna. A hátránya hogy nem pakol be a szekrénybe :), és ha egyszer hozzászoktál, akkor nagyon nehéz ha valamiért mégsem lenne. /Nálunk 2002-óta van mosogatógép/
2016. dec. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!