Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépet érdemes vásároln...

Niceszisz kérdése:

Mosogatógépet érdemes vásárolni? a lábasra száradt zsírfoltokat leszedi vagy azon már csak a dörzsi segít?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hosszabb program fel bírja úgy lazítani, hogy utána már alig van vele munka.

Egy 4 fős családnak szerintem már megéri.

2016. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes, de akkor sem érdemes megvárni, hogy bármi rászáradjon az edényekre. Egy gyors leöblítés, vagy letörlés, amíg friss a szennyeződés, azért nem nagy munka, szerintem, és a gépet is kíméljük a "túlmunkától "
2016. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy főre is megéri, bagyon kevés vizet használ

Az én 9 személyesem drága fajta tablettával, öblítővel, sóval, áram és vízdíjjal ill az időszakos tisztítómosást kalkulálva kb 130 ftból hoz ki egy mosást, az hogy nem kell mosogatni megfizethetetlen.

2016. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Nézd, szerintem amit csak dörzsivel tudsz leszedni azt valószínűleg a gép sem tisztítja le rendesen. Ettől függetlenül szerintem is jó dolog. Ahogy írták, rá kell állni arra, hogy még rászáradás előtt kicsit elöblíted a szennyezettebb cuccokat, ami odaégett azzal előfordulhat, hogy utólag még lesz egy kis dolgod.:D Sokat számít ha nem spórolsz a tisztítószeren.
2016. nov. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!