Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyit érhet egy több, mint...

Mennyit érhet egy több, mint 40 éves Lehel hűtőszekrény? Érdemes eladni, vagy szállíttassam el, mikor az újat hozzák? Szerintem a mai hűtők nem fognak 40 évig működni.

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 21:28
 1/7 anonim válasza:
Használati értéke van csupán, 2-5 ezer Ft.
2016. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csere akcióba érdemes beszámítani de ha puszira elviszik az is jó . Egy gonddal kevesebb . Az a kor lejárt , a mostani gépek csendesebbek és sokkal takarékosabbak .
2016. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van helyed azért csak tedd félre tartaléknak! Az új hűtők amilyen szépek, olyan hulladékok. Max. 6-8 év és kidobhatod. Nem olyan megbízhatóak, mint a 40 éves Lehel.
2016. dec. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmenyit vitesd el amikor hozák az ujatt.
2016. dec. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-esnek: Hát ez a baj, hogy nincs helyünk. De már megrendeltem az újat, a régi elszállításával, úgyhogy már tárgytalan a kérdés. Sajnálom, de ez van. A felújított konyhába már tényleg nem való a régi.
2016. dec. 10. 16:17
 7/7 anonim válasza:
Vitesd el, mert bármennyire is szeretem a régi gépeket a hűtő veszélyes hulladék is egyben a benne lévő szigetelés miatt, sok pénzedbe kerül mire lerakhatod valahol. Meg 4-8 évig minek álljon a garázsba míg elromlik az uj, addig tönkremegy, egeresedik, elrozsdál... sajnos
2016. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!