Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet vegyek 75-80...

Milyen mosógépet vegyek 75-80 között?

Figyelt kérdés
Elöltöltőst
2016. dec. 13. 20:17
 1/3 Lana85 válasza:
akármilyen márka is legyen azt nézd meg hogy legyen 2 és gari rá. divat csak 1 évet adni, van ahol plusz pénzért adnak még hozzá évet, sajnos már nem az a világ van hogy egy mosógép elmegy 10 évet... abból nincs üzlet. én aug végén vettem 90ért zanussit, 1 hónapra rá szervízt kellett hívni, negatív példa. remélem nem jár így más.tökéletes nincs... esetleg még a programokat, mit szeretsz? én szerettem a régin magam beállítani a hőfokot, az időt, itt fix programok vannak és hiába 6 kg kapacitású azt nem lehet ám minden opciónál használni, meg az A++ azt jelenti hogy 3 óra egy sima színes ruha mosás... kezelési útmutatót nézd át, mielőtt megveszed, ha van rá lehetőség.
2016. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mienk 4-ik éve megy, mindenféle hiba nélkül, Whirlpool, igaz 100ezer volt, 1.5 órás mosási programmal gyönyörű tisztára mos mindent. Előző mosógép is ilyen márka volt, 16 évig bírta. 2 év gyári gari + 3 év az áruháznál amire fizettem +10ezret.

Egy mosógépszerelő amúgy óva intett az Indesittől például, de attól még lehet bármelyik jó.

2016. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Remélem hasznos számodra a link.

2016. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!