Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtő vásárlás előtt állok....

AlízAlíz kérdése:

Hűtő vásárlás előtt állok. Mit jelent a "Nyitott ajtó esetén figyelmeztető hangjelzés"? Ahogy kinyitom, egyből jelez, vagy csak bizonyos idő után jelez? Konkrétan samsung hűtőről lenne szó.

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
20-30 másodperc múlva jelez.
2016. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mennyire hangos?
2016. dec. 30. 20:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.
2016. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Egyéb okos kérdés?
2016. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4/4-es válaszoló! A kérdést azért tettem fel, mert a jelenlegi hűtőm hangtalan nyitott ajtónál, és a hangjelzés nem jellemző a többi hűtőnél. Gondolhatod, hogy erre a fórumra utoljára fordultam, mert Sehol sem írják le azt, amit itt kérdeztem.Gondoltam, hogy vannak itt kedves emberek, akiknek esetleg van ilyen hűtőjük, és elmondják a tapasztalataikat. Nem véletlen kérdeztem, arra voltam kíváncsi, hogy mennyire zavaró. Nem szeretném, ha pl. éjszaka felébresztené a családot a pittyogásával. Ha nem tudsz érdemben válaszolni, akkor inkább ne pazarold a karaktereket. Köszi.
2016. dec. 31. 22:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy zenélős kvarcóra ébresztő hangját kell elképzelned hangerő gyanánt.
2016. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha éjjel mész zabálni és nyitva hagyod 30 másodpercre akkor tuti felébreszted a családot. De hát nem kell sokat nyitva tartani ugyi.
2017. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy egy más megoldás, becsukod a konyha ajtót.
2017. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eszméletlen, hogy mennyi okos ember látogat el ide...Az egyik az, hogy éjjel nem szoktam zabálni, de inni igen...Mindenki magából indul ki! A másik az, hogy képzeld, nincs konyha ajtónk. Ilyet még nem hallott senki? Igen, léteznek ilyen házak 😊 Szóval még egyszer mondom, nem véletlen kérdeztem...Az okos tanácsokat Köszi, nem kérem, azt mindenki tartsa meg magának. Tények érdekeltek, ez már le van írva, Köszi.
2017. jan. 1. 22:09
 10/10 anonim ***** válasza:
A Leroy-Merlinben vannak olcsó belső ajtók, esetleg szétnézhetnél. Mi lett az ajtóddal? Az enyém is ramaty volt, de nem szedtem le hanem lefestettem.
2017. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!