Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vacakol a Whirpool mosógépem...

Vacakol a Whirpool mosógépem 4,5 éves mi lehet a baja? Drága lenne megcsináltatni v vegyek új gépet?

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdett zakatolni, mintha kavics szorult volna valahova, de nem az a gond az tuti, mert leengedtük és minden ok, ezen a területen. Nem viszi tovább a programot, és nem centrifugáz, nem öblít. igazából talán kimosta a ruhát, de ennyi. Tanácsok? Esetleg új vásárlása esetén milyet válasszunk csak felültöltős fér el sajna.
2010. máj. 4. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
szűrőbe van akadva valami, tisztítsátok ki
2010. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szétkell szedni. nekünk is ez a tipus volt, be is halt. azt tudom hogy valamit direktre kell kötni benne. meg persze a szűrők tele voltak vízkővel és nemtudta végezni a dolgát ezért erőlködött. aztán meghalt az erőlködésbe
2010. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém zakatolás nélkül halt meg. A program-panel ment benne gajra. Megvígasztalt a szerelő, hogy jobban járok egy új géppel, az enyém 5 éves volt. Drága a javítás, és ezek a gépek kb. 5 évre készülnek. Most ezt megcsinálja, utána más purcan ki, szóval inkább új, de azért én megnézetném. Az enyém úgy kezdte, hogy nem ment tovább a program, kézzel kellett a gombot tovább tekerni, aztán felcserélte, elkezdett fűteni, meg szivattyúzni egyszerre. Ja, és a szerelőn egyet nem javasolt, az Indesitet. Állítólag a Candy nagyon jó, de nem tudom abban van-e felültöltős.
2010. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A whirlpool gépek az elmúlt években, az ipari hulladék kategóriába sorolódtak be. Legyen szó bármely fajta háztartási épről. A javításnak nem sok értelme van, mert sajnos a mai világban egy ennyi idős mosógép már veteránnak számít, és sorban jönnek elő a hibák. De 100ezer forint alatt nem igazán érdemes gépet venni, mert az olcsóbb megoldás lesz a drágább,és 2 éves korában már lehet küzdeni a rozsdafoltokkal. Bosch, Siemens, Ariston, Electrolux jó választás, de a prémium kategóriában a Miele vagy az Elektra Bregenz remek gép.
2010. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajna még nem látta szerelő, azért megkérdezem,hogy ne hogy csak egy kis vízkő miatt kelljen új gépet venni. De sztem is vásárlás lesz belőle.. :(
2010. máj. 5. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Hali!

Ha felül töltős, akkor talán tudok segíteni.

Nekünk is produkált ilyen hibát, én szét szedtem azt a részt, ahol a program gombok vannak. Nem bonyolult. Volt kontakt sprém és befújtam a program gomb alatti panelt, azután többször körbetekertem. Megvártam míg kiszárad, összeraktam és azóta ez a hiba nem jött elő.

Remélem segítettem. L.

2010. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!