Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ma vettem használtan egy...

Ma vettem használtan egy indesit wite 127 tip felültöltős mosógépet! Bekötöttem beállítottam vízszintbe mos tökéletesen, de centrifugánál nagyon remeg! Nem mászik el csak remeg! Mi leget a gond? Dob lengéscsillapító vagy más?

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A szállításbiztosítót kiszerelted belőle? Olvasd el a használati utasítást. Ha túl vagy rajt, akkor bocsi.
2017. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A remegés a töltettől is függ.

Tegyél bele cuccokat csak úgy és indíts centrizést.

Próbáld a ruhák elrendezését változtatni, nagy fordulaton természetes hogy nincs kiegyensúlyozva.

2017. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Centrinek a kevés ruha is gondot okoz és a sok ruha is!


Ha nagy kiterjedésű dolgokat (ágynemű, függöny, stb.) tettél bele, vagy sok nagy törölközőt, akkor is remeghet jócskán. Ha féloldalasan pakoltad be, tehát először bele a pici ruhákat, aztán a legtetejére a törölközőket, na attól is remeghet...


Erős remegés normális lehet, főleg, ha a fenti módon van megtöltve. Egyébként, akkor is jobban remeg, ha fel volt újítva a csapágy, azaz szét volt vágva az üst, majd újra hegesztve a műanyag. Kérés, mennyi pénzt adtál érte, mert újat lehet 75 - 80 000 Ft-től kapni.


Írod, ki van szintezve. De nem mászik azért.

Mennyi gari van a cuccra?

2017. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!