Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi baja a hűtőmnek? Whirlpool,...

Mi baja a hűtőmnek? Whirlpool, szinte új korától a belseje mindig bejegesedik, az aljában pedig áll a víz. Próbáltam magasabb ill. alacsonyabb fokozatra is állítani, de akkor is ilyen. Elvileg vízszintesen áll. Van valakinek ötlete, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Első körben úgy gondolom nem zár rendesen az ajtó tömítése. Ellenőrizd, hogy az ajtó tömítés megfelelően, sík felülettel, záródik e a szekrényhez. A gumicsíkban mágnes van. Nincs e sérülés rajta. Ha garanciális akkor esetleg csere, ha a hiba beigazolódik.
2010. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanazt csinálja az enyém is. :(

Vizszintben van, az ajtó tökéletesen záródik, a gumicsík sértetlen. Engem is nagyn idegesít, Whirlpool kombi hűtő, 3éves.

2010. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézem.

Ha becsukom, kb. 2 percig ki se tudom nyitni, annyira erősen fogja.

2010. máj. 8. 17:31
 4/13 A kérdező kommentje:
Jah, kombi ez is. Alul a fagyasztó. Amúgy szeretem, de néha a hátoldalához fagynak dolgok, kicsit fárasztó már...
2010. máj. 8. 17:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez nálam is! Hátul a kis piros lefolyó-pöcök funkcióját nem értem teljesen. Ha megbirizgálom, lefolyik a víz ott körülötte, de ha ezt nem teszem meg elég hamar, (mivel magától nem folyik le,) túlcsordul, és az egész hűtő aljában áll a víz.
2010. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hátul, a kis piros lefolyó-pöcöknek NEM kell benne lennie a gépben, az csak arra szolgál, hogyha a lefolyó cső eldugul, ki lehessen tisztítani, tehát azt ne tessék benne tartani a lyukban. :) Ha az ajtó jól záródik, és alacsonyabb fokozaton is jegesedik, akkor a hőfokszabályzó, vagy a hőfok érzékelő nem jó, esetleg a deresedés-érzékelő nem kapcsolja ki a gépet időben. Ezek vizsgálata és javítása szakembert igényel.
2010. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hoppá! Pedig elég nehezen jön(ne) ki, és a használati sem utalt arra, hogy azt ki kellene szednem.. Legalábbis... na megnézem mégegyszer.
2010. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérlekszépen, az a kis műanyag bigyó akadályozhatja az esetleges darabos szennyeződések elfolyását, vagy a sűrűbb koszok (kis lekvár, maszat, ilyenek) akadálytalan kijutását. Olyankor ráragadnak a koszok, és nem megy le a víz. :)
2010. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jól zár, jól zár, de bal oldalt a sarka eláll, ott szelel, azért jegesedik
2010. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

bal oldalt alul.Anyámnak is ott szelelt!! (míg meg nem csináltam)

tipushiba?

meg kell nézni 5 perc mulva is mert később is elengedhet

2010. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!