Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógéphez mit érdemes...

Mosogatógéphez mit érdemes venni? (öblitő, só stb )

Figyelt kérdés
Előszőr vásárolok mosogatógépet. Ahogy olvastam öblitő, só és társai kellenek hozzá. Milyent érdemes venni? Mi kell pontosan bele? Teljesen kezdő vagyok a témában :D
2017. febr. 19. 14:28
 1/4 anonim válasza:
Szia.Kell bele só,eddig akármilyent vettem mind jó volt,de mindenképp mosogatógéphez való kell, a sima konyhasóval ne kísérletezz.Tablettából érdemes márkásabbat venni mert az olcsóbbak egy rövidebb programnál nem oldódnak megfelelően.Öblítőből eddig csak a finish-t próbáltam, de szeretem úgyhogy maradok ennél.Mi tavaly nyáron vettünk mosogatógépet és imádom.Megváltoztatta az életem:-) Sok örömet a használatához!
2017. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Így már minden világos :) Én is ezt remélem tőle :D de már a gondolatától is örömöt érzek :D
2017. febr. 19. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
20 éve használok mosogatógépet! A mosogatópor jobb és DM a legjobb és legolcsóbb saját márkás termék! Só is!Vegyészként azt mondhatom jó a finomitott konyhasó is,de minden harmadikra mosogatógépsót tegyél bele! 20 éve ezzel gondom nem volt,azóta ugyanaz a gép megy!
2017. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. febr. 27. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!