Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosogatógépet érdemes...

Milyen mosogatógépet érdemes venni, mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Családnak lenne ajándékba. Mekkora terítéktől érdemes nézelődni? 12 -13 terítékeset néztem. Különbség a vízfogyasztásukban van. egyik 10, másik 11L-t fogyaszt papíron de az árban 10-20ezres különbség van. 11L-es 87.000, 10L: 97.000 . Erre is érdemes figyelni? 6-7-8 programosak ,bár szerintem nem az az elsődleges szempont.
2017. febr. 19. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk még a zajszint is fontos volt,hogy csendes legyen,nem mindegy hogy családi ház vagy több lakásosház!

volt hogy ötször is ment,igaz helyhiány miatt a mienk 45cm széles 8 terítékes volt! naponta éjjel ,rendszeresen!

a programszám marketingfogás 30 év alatt csak egy progamot használtam,előmosogatás+mosogatás!

2017. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
áramfelhasználás fontosabb mint a vizfogyasztás ami elenyésző. lényeg hogy ne gagyi márkát vegyél.
2017. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!