Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen szaritogepet erdemes...

Milyen szaritogepet erdemes venni?

Figyelt kérdés
Nezegetem, milyen gepet kellene venni, de kezdek tanacstalanna valni. Az biztos, hogy kondenzacios, vagy hoszivattyus kell, de hogy ezek kozul melyik eri meg leginkabb es konkretan melyik marka birja a legtovabb,melyik tipus a legszuperebb kategoriajan belul, rejtely. A mosogepunk whirpool, eddig nincs vele baj, pedig mar 10 eves, az elecroluxrol vegyeseket hallottam, a boscht pedig nem igen tudjuk megfizetni. Hasznalt, vagy szepseghibas gepet pedig nem merek venni ilyen nagyosszegu muszaki cikknel.

2017. márc. 12. 01:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Elektrooutlet.eu

Itt nyugodtan vásárolhatsz

Én 2011ben vettem egy használt boscht vaterán, kb 6 éves volt akkor, napi szinten mosok, tökéletes azóta is

2017. márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és plusz garancia biztosítást mindenképp köss rá
2017. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!