Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért van árban több ezer...

Miért van árban több ezer forintos különbség webáruházonként? Ugyan azt a kis gépet kapom, vagy van valami hibája? Kávéfőzőt szeretnék venni, de minimum 3-4 ezer forintos különbségekkel találkozok, ami érdekes.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb árrést tesznek rá. Én múltkor olyan telót vettem 35 ezerért, ami máshol a 2x-esébe került.
2017. ápr. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézni kell az áruház értékeléseit! De nekem vegyesek a tapasztalataim, attól hogy drágább vmi nem biztos hogy az üzlet attól még korrekt. Egy kávéfőzővel sztem nem fogsz bakot lőni.
2017. ápr. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

A vásárlói értékelések is kétségbevonhatók!

Miből áll egy pár jó értékelést írni a jritikusak törlésével egyidőben?

.

A kapitalizmusban a kereslet-kínálat törvénye uralkodik.

A nálunk lévő vadkapitalizmusban még inkább!

Mindenki annyit kér árújáért, amennyit akar, ha talál megfelelő balekot, aki lusta keresni, jól jár.

2017. ápr. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"de minimum 3-4 ezer forintos különbségekkel találkozok, ami érdekes"


Mit találsz érdekesnek benne?

Te mennyiért adnád? Vegyél figyelembe ilyeneket: befekteted a pénzed az áruba, szállítod, tárolod, a webáruház se ingyen működik, foglalkozni kell vele, rezsi, adó stb. És akkor a hasznot még nem is említettem.

2017. ápr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!