Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu tesztek, miért lehet...

Ovu tesztek, miért lehet ekkora a különbség? Nézzétek meg, érdekes!

Figyelt kérdés

A vaterás One Step még sosem volt totál +, ezért most vettem egy más márkájút boltban.

Tegnap este ovu teszteltem, ugyanabból a mintából csináltam, egyszerre a kettővel, tehát ez nem adhat különbséget.


A vaterás (alsó) 20-as érzékenységű

Az expect (felső) 30-as érzékenységű


És az eredmény:

[link]

a 30-as jóval erősebb lett, mint a 20-as.


Ti értitek ezt??? Mitől lehet ez???


2010. júl. 27. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én sem tudom erre a pontos választ, viszont az anno velem is előfordult, hogy egyik márjákúval sosem volt a ciklus során ovum, míg a másikkal határozottan igen... :(
2010. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én ugyanígy jártam, és azt a választ kaptam, hogy felső sokkal érzékenyebb, mint a vaterás. Én mindig a felsőt használom, remélem jól működik..

A vaterás nekem nem jött be. de a felső sem pozi még, majd holnap lesz.

2010. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

CSAJOK! Én csakis az Expect-et ajánlom!!! Rendeltem én is One Step-et, abban a hónapban amikor csak azt használtam, nem is volt egy db egyértelmű pozi tesztem se!!!

Viszont Expect-tel minden hónapban 2 nap brutál pozi! Az utolsó Expect-es hónapban az első brutál pozi napon és az első nega napon voltunk együtt és... 10 nap múlva nem mertem terhes tesztet csinálni, az Expect ilyen brutál pozi lett a 10.dpo-n és ettől felbátorodva egy 10-es terhes teszt igazolta hogy miért volt a "jós-ovu" teszt akkor pozi! Én nem ajánlom senkinek a One Step-et! Tudom van, akinek bejön, ez az én saját véleményem és tapasztalatom. Mielőbbi babásodást mindenkinek!

2010. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor örülök, hogy nem csak nálam van ez így, már nem tudtam mire gondoljak...


Utolsónak gratula a + teszthez :)

2010. júl. 27. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:

TUdod most elgondolkodtatott a kérdésed. Több mint 1 éve próbálkozunk, és kb fél éve ovutesztelek is. Nekem se lett soha egyértelműen pozitív. Kezel is doki. De tegnap majdnem olyan sötét lett mint a kontrol. A tiednél egy kicsit erősebb. Lehet, hogy nincs is baj velem, csak venni kéne másfajtát? A másik fajtát hol vetted, és mennyibe került?

Bocs az offért.

2010. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Semmi baj, kérdezz csak nyugodtan :)


Az erősebb csíkosat, tehát a felsőt a Müllerben vettem, Expect a neve, 4 db volt egy dobozban és kb. 1500 Ft volt. Oké, jóval drágább, mint a vaterás, de azzal sosem tudtam, hogy mikor kellene akciózni, mert tényleg sosem volt egyforma erős a két csík, szóval nekem nem éri meg nekem azt venni :( Inkább áldozok rá kicsit többet ezek után, de akkor egyértelmű lesz végre :)


Amúgy én is azt hittem, hogy valami bajom van, hogy sosem lesz +, nem hagyott nyugodni a dolog, ezért is vettem ezt, és mint kiderült, jól tettem :)


Neked is a vaterással nem lett soha + ovuteszted? Szerintem vegyél Te is más márkát, hátha csak az a baj nálad is :)

2010. júl. 28. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:
18:47-es vagyok, köszi a gratulációt! Ha bármi kérdés van vagy segíthetek valamiben, írj nyugodtan. Drukkolok mindenkinek! Én is a Müllerben vettem az Expect-et és nekem is megérte hogy egyértelmű legyen a dolog! :)
2010. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszod! a tegnap 08:10 vagyok.

Valószínű fogok venni én is. Velem sajna más baj is van. Pco.

Most is a 61dik napnál járok. Csak véletlen teszteltem 2 napja kíváncsiságból, meg éreztem peteéréses tüneteket.

De már ez is siker lenne. Bár a doki sokszor látott érett tüsszőt mégse mutatta a teszt. Gondolhattam volna, nagy hülye vagyok:-))))

Sok sikert neked, és köszi a válaszod.

2010. júl. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!