Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Macbook Air vagy Pro a jobb?...

Macbook Air vagy Pro a jobb? Nekem mindössze sorozat/film nézésre, netezésre, maximum egy kis játszásra kellene, ilyesmik. Szerintetek melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 17. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
nyilván az air
2017. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudásra elég az Air is. Viszont Pronak sokkal szebb a kijelzője, illetve nyilván erősebb is. 2015-ös alap Prot még lehet pár helyen kapni akciósan. Szerintem most az nem rossz vétel.
2017. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Külföldön élek, tehát ha akciós is még valahol M.o-n a Pro, nem tudnám megvenni. Akkor nekem elég lenne az Air is? Egyébként szülinapomra lenne, az pedig csak július végén van, tehát addig nem tudom fejlődik-e valamit vagy ilyesmi ezért írtam le
2017. ápr. 18. 16:58
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
nem akarok windows fanboyoskodni, de miért nem egy windows-os laptopot veszel? Sokkal olcsóbban tudnál venni egy hasonló teljesítményűt
2017. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tokom ki van mar a windowsokkal, azokat hagyjuk. Meg valaki normalis hozzaszolast irna, hogy melyik erne meg jobban?
2017. ápr. 19. 19:21
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha játszani is akarsz akkor annyira felesleges macet venni... Nem erre nem kitalálva egyik modell sem
2017. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Istenem, oda van írva hogy "kicsi", tudod értelmezni? Nagyjából nem is szoktam játszani, max ha mar nagyon unatkozok akkor a neten. Nem a jatek a lenyeg, ertelmezd mar a szoveget.
2017. ápr. 20. 16:07
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Inkább neked vannak gondjaid hogy itt hisztizel. Ha nem fontos a játék ne írd le, ha meg nem bírod a "nem"-et akkor húzz el. Mennyél apple fanboy oldalra ha azt szeretnéd kapni hogy az a legjobv
2017. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Inkabb ti (vagy te, ha egy ember irja ezeket) huzzatok el az oldalrol ha nem tudjatok ertelmezni a kerdest:D Azt kerdeztem melyik lenne jobb ezekre, nem azt hogy nem szereted az Applet. En ebben bizom meg, ennyi. Ha nem ertesz hozza akkor ne irj kommentet, ennyi:D Egyebkent te nem birtad ertelmezni, hogy a jatek ele oda van irja hogy "max egy kicsi". Valoszinu ez nem azt jelenti hogy el akarok futtatni majd rajta egy GTA-t, uristen. Ha az ertetlenseg fajna emeberek...
2017. ápr. 20. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Az új pro baromira túl van árazva.

Az Air kijelzője és a "régi" pro alapmodell közül az air kijelzője nagyobb felbontású.

A retina kijelző ami az újabb (3-4 év óta) prokban van az nyilván sokkal szebb. Viszont az új 2016-os prok nagyon drágák ahhoz képest amit tudnak. Ha fontos a kijelző, akkor még esetleg egy sima macbookot nézz meg.

Erre bőségesen elegendő egy Air. Viszont külföldön is lehet kapni tavalyi pro-t csak nézz szét. Nem írtad, hogy hol vennéd. Vagy ha használtan is jó egy egy éves gép, akkor úgy is vehetsz.

Meg tudom érteni a wines érzéseidet. :) A céges gépem nekem is az :(

2017. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!