Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kitisztítottam és utána is...

Kitisztítottam és utána is büdös a hűt, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete kezdődött a probléma, 4 hónapos no-frost hűtő.


Olyan szag van benne, mintha megromlott volna valami, DE már mindent kidobtam, ami gyanús volt, plusz ecettel kimostam a hűtőt, a szag mégsem szűnt meg. Már nem nagyon nyitogatjuk mert elviselhetetlen.


Hozzátenném, hogy SOHA nem volt még ilyen problémám, mivel mindent dobozban tárolok a hűtőben, vagy légmentesen lefedek. Most is minden így van, üvegekre erősen rácsavarva a kupak. Nem is volt soha büdös hűtőm, még csak olyan sem, amit mások normális "ételszagnak" neveznek és olyan szagú a hűtőjük.


Olvastam olyat, hogy valami a leolvasztott vízzel "belefolyt" a tálcába, ahova a leolvasztott vizet gyűjti. Lehet ez a probléma, és ezt a tálcát hol találom rajta?


Valakinek ötlete, mi lehet?



2017. ápr. 29. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A motor tetején van elhelyezve! Ha más nem égessél el benne egy kénszalagot, az megteszi a hatást, utána kiszellőzteted alaposan majd pl, citromos mosószeres vízzel kimosod megint.
2017. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen az első válaszolóhoz csatlakozom,de,ha az se segít akkor esetleg lehet,hogy valahol engedi a gázt,annak is förtelmes szaga tud lenni,bár akkor valószínű már nem is működne,meg ez még nagyon fiatal hűtő ahhoz,hogy kijukadjon.
2017. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mint irják , ráfolyt a motorra. Csak le kell takaritani rendesen, meg a lefolyócsövet is.

Igy jártak én is egyszer tejjel. Már a helyiségbe is erős rothadt szag volt.

2017. ápr. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ez megoldotta a problémát!
2017. ápr. 30. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!