Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Villanyszerelő által készített...

Villanyszerelő által készített hosszabbító veszélyes?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha rossz helyen van a kérdés. Háztartási célra (villany fűnyíró leginkább) készített nekem villanyszerelő ismerősöm hosszabbítót. 3x1,5 MT kábel és gumis csatlakozók mindkét végén. Lehet belőle szakszerű használat mellett baleset?

2017. máj. 2. 20:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta ez jobb, mint az 5000 forintos narancssárga, de mégsem gyári, így azért tartok tőle.
2017. máj. 2. 20:38
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mi honnan tudjuk, hogy miféle hosszabbítót rakott neked össze?
2017. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
vízzel teli medencében ne használd
2017. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

> Villanyszerelő által készített hosszabbító veszélyes?


Természetesen. Villanyszerelési munkákat csakis hentessel szabad csináltatni, a villanyszerelők nem értenek hozzá.

2017. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oke 😂 Akkor kis teljesítményű gépekhez bátran használom :)
2017. máj. 2. 21:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szakszerűen kötötte be és nem sérült a szigetelés sehol, akkor 16 amperig (3,68 kW) nyugodtan küldheted neki.
2017. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Autószerelő által javított autó veszélyes?

Pék által sütött kenyér mérgező?


Mivel hozzáértő ember csinálta, nem pedig az ügyeletes ezermester Jóska bácsi az utcából, így szerintem nyugodtan használhatod.

2017. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Villanyszerelő vagyok! egyszer vásároltam Tescoban hosszabbítót(kinai szutyokvolt) Földelt konnektor! belemértem,kiderült kéteres kábellel volt bekötve! Földelése nem!

Akkor mitől jobb a "gyári"??

2017. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mérföldekkel jobb és strapabíróbb hosszabbítód van most, mint a narancssárga szörnyeteg. Azt egyszerűen nem is értem miként kerülhet föl a boltok polcaira.
2017. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kis oda figyeléssel, sokkal jobbat lehet csinálni mint a boltban kaphatók, csak külön külön megvásárolva a dugalj, vezeték, dugvilla , drágább lesz jóval.
2017. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!