Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hausmeister HM3068 mosógéphez...

Hausmeister HM3068 mosógéphez keresek használati utasítást, honnan tudnám letölteni? Esetleg akinek hasonló van, el tudná nekem küldeni?

Figyelt kérdés
Az új albérletben ilyen típusú mosógép van, de sehol nem találok hozzá használati utasítást. Már próbáltam Google-val is, de nem hogy a típushoz, egyáltalán ilyen márkájú mosógéphez sem találtam használható leírást. Igazából csak annyi lenne belőle érdekes, hogy melyik program mit csinál. Szóval ha valakinek hasonló típusú mosógépe van, annak is nagyon örülnék, ha beszkennelné/lefényképezné azt a pár oldalt és elküldené e-mailben.:)

2017. máj. 8. 00:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!