Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek a Zanussi...

Mi a véleményetek a Zanussi (zan 1215) porzsák nélküli porszívórol?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire praktikusan tisztítható, tehát milyen kategóriájú a porzsák nélküli porszívók között? Érdemes ilyet venni (nyilván akinek ilyen gépe van, azoktól várnám az építő válaszokat)?
2010. máj. 16. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ez az az átlátszós, barna színű? Nekem 3 éve van ilyen, tűrhető, de volt már ennél jobb textilzsákos porszívóm is. Nem mondanám, hogy ezt annyira szeretném. Tisztítani könnyű, de amikor pont nincs kimosva, elég ronda látvány.
2010. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez sárga színű, és szerintem te porzsákos porszívódról nyilatkozol, holott írtam, hogy porzsák nélkülire lennék kíváncsi...
2010. máj. 16. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, az enyém sem porzsákos. Csak mivel átlátszó a tartálya, látszik benne a sok szemét. Szóval most inkább visszasírom a régi porzsákosat.
2010. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jamesbond ***** válasza:
50%

Csak papír porzsákosnak van értelme!

Egy használat után eltömődik a beépített szűrő, és alig szív utána. Takaríthatod állandóan, mint a textil porzsákosat. Felejtsd el! Max. morzsaporszívónak jók.

2010. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P. Szilárd válasza:
Nekem is ilyen van és nagyon szeretem. Erősen szív, könnyű, kicsi és könnyen tisztítható. Az előző DAEWOO porzsákos porszívónk egy vacak volt ehhez képest.
2010. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!