Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lux Intelligence Cl 2010-es...

Lux Intelligence Cl 2010-es új porszívóról mi a véleményetek, nagyon megtetszett, de 280 ezer Ft rengeteg érte, esetleg hol juthatnék hozzá újként, olcsóbban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg, mert nagyon jó, legalább annyira mint a Zepteré, amit én még 400 ezerért vettem meg a páromnak. Ez olcsóbb, már láttam munka közben, és legalább olyan jó.
2011. máj. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem tudom mit tud ez a porszívó, de már tizedennyiért is lehet olyan porzsák nélküli HEPA-szűrős gépet venni, hogy egy átlag háztartásba elég az is.

mivel ámítják a népet, miben változtatja meg az életedet egy közel 300e ft-os porszívó?

2011. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Például próbálj meg te egy 30 ezer forintos porszívóval letakarítani egy függönyt úgy, hogy le se vedd a helyéről. Utána a hozzá csatlakoztatható vasalóval még ki is vasalni úgy hogy a függöny még mindig a helyén van. Amit meg kell fizetni az a kényelem. Az pedig minden pénzt megér, főleg ha ott van négy gyerek is.
2011. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
oké, de miért kell porszívózni a függönyt? én mosni szoktam.
2011. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Forró gőzzel takarítja le, nem a hagyományos módon. Hidd el, nem véletlenül ilyen drágák ezek.
2011. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Azért ne keverjük a szezont a fazonnal. A vasalós téma az a Ökolux gőztisztítóhoz van nem a porszívóhoz.


Egyébként takarítógépek terén a luxos strapabíróbb mint a zepteres. Ha a létező legjobbat akarod, Lux.


5ször nem jobb mint egy jóféle gép 50-70e ft körül, viszont lehet 10szer tovább bírja, és minimálisan jobb is. Mint mindennek ami a legjobbak közé tartozik, ára van.

2011. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utána néztem, és igazad van. Tudod, mint férfi nekem csak az volt az eszemben, hogy vettem ezt a porszívót meg a gőztisztítót is hogy könnyű dolga legyen az én páromnak, de azt hogy melyikhez mi tartozik nem foglalkoztam vele már. Én a cégemet vezetem, a takarítás nem igazán szerepel a teendőim között. Azért remélem nem olyan nagy baj hogy összekevertem a szezont a fazonnal? Egy tévedés 48 évesen nálam azért belefér még.
2011. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ok, bocsánatos bűn, hogy összekeverted:)


A kérdezőnek pedig ajánlom nézzen szét apróhirdetős lapokon pl: jofogas.hu vagy expressz.hu néha találni ilyesmit.

2011. júl. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!