Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért jön gőz és víz a kávéfőz...

Miért jön gőz és víz a kávéfőzőm kávétárolója mellett is, amikor jön le a kávé?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
valószínű, beteg a tömítés.
2010. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az a kerek gumi? most cseréltük ki
2010. máj. 17. 16:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor a szűrő van eltömődve. Milyen kvfőző?
2010. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
DeLonghi
2010. máj. 17. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Rosszul van benne a gumi, vagy nincsen rendesen meghúzva, esetleg túl van húzva a kávétartó.
2010. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, tölts fel valahova egy képet, ahol látszik, hol ereszt.
2010. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem, nekem is DeLonghi van, és ha túlhúzom a kávétartót, akkor kifolyik mellette szinte az összes.
2010. máj. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Valószínűleg öreg a gumi, vagy nem megfelelő méretű.

Sokszor a az új gumi is vékonyabb a kelleténél.

Én is vettem két fajtát, az amelyik ugyan olyan volt mint a régi az is engedett. A másik fajta gumival (a magyar tejgumi

sokkal vastagabb)viszont már semmi gond nincs.

2010. máj. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt már amikor túl sok kávét töltöttem bele!Ráadásul ha még kanállal le is nyomkodod...a kávé amúgyis vesz fel valamennyi vízet és ugyebár ettől megnő a térfogata...és nem átfolyik rajta a víz,hanem távozik ott ahol tud...elkezdi szétszorítani...tehát szerintem rakj bele ezentúl kevesebb kávét!Remélem érthetően próbáltam elmagyarázni :S !
2010. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az utolsó hozzászólóval vagyok egy véleményen, azzal kiegészítve, hogy vszinüleg túl apróra őrölted a kávét, legalább próbaként próbáld meg durvább kávéval, szóba jön még a vízkőmentesités, illetve a záródó részek illeszkedési hibája(HA JÓ A GUMI)
2010. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!