Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a VORTEX klíma...

ViktorK kérdése:

Mi lehet a VORTEX klíma meghibásodás oka?

Figyelt kérdés
Beszereztem egy Vortex inverteres klímát, tavaly kiszolgált rendesen, télen pár alkalommal be lett kapcsolva és leteszteltük a fűtési tulajdonságait is. A héten kapcsoltuk be újra éa F1 hibaüzenet volt a beltéri kijelzőjén (elvileg Beltéri levegő termisztor hiba). Mivel van alkatrészem, kicseréltem a szenzort, hibakód maradt, feldühödtem és kicseréltem a beltéri alaplapját is, ugyan úgy kiírja az F1-et, ma szétszedtem a kültérit, alaplapon 3db piros led, LED3 folyamatosan világít, LED2 és LED1 villog egyszerre, próbáltam keresgélni a neten, de nem találok semmilyen hibajel magyarázatot. Nem garanciális! Hasonló hibával találtam már itt egy bejegyzést, de mivel nem volt válasz, így megpróbálom, hátha tud valaki segíteni! Előre is köszi.

2017. jún. 22. 07:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Javítottam már ilyen hibát, sajnos a vortex tud meglepetéseket okozni, én mondjuk főleg a 2016 előtti szériákkal foglalkoztam. Általában a hőérzékelő szenzorok cseréje megoldotta a dolgott, kisebb hibák kontak, vagy zárlat is előfordult. Ha nem gyári alkatrészeket használtál, akkor felléphetett ez a hiba is, ilyenkor a kültéri alaplap cseréje nálunk megoldotta a problémát.
2018. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!