Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik inverteres mobil klíma?

Boseman kérdése:

Létezik inverteres mobil klíma?

Figyelt kérdés
Most készülök klímát venni,de nem találtam a neten . Ha valaki jobban ért hozzá kérem küldjön linket

2017. jún. 10. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha az inverteres azt jelenti,hogy van egy külső egysége?! Akkor igen,nekem is ilyen van! praktikerben vettem.A külső egységet az erkélyrácsra kiakasztom ,viszonylag vékony cső az ajtó alatt jön be és így hatékonyabb és csendesebb mint a másik fajta klíma!
2017. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 nem ezt jelenti. Ami neked van az mobil split klíma. Az inverter az teljesen más történet.

Az inverteres klíma (szemben a hagyományos on/off rendszerűvel) nem csak ki-be kapcsolja a kompresszort, hanem képes a fordulatszámának (és persze ezzel együtt az áramoltatott gáz mennyiségének, tehát a hűtési teljesítmény) folyamatos szabályozására.

Ennek elméleti előnye a kisebb fogyasztás (lenne), de ez itt nálunk nem mutatkozik meg, inkább pl mediterrán országokban (ahol 0-24-ben megy a klíma) jelent érezhető megtakarítást.

És amennyire én tudom, nem igazán létezik inverteres mobil klíma.

Ha tévedek javítsatok ki, én sem vagyok szakember, ezt tudtam anno összevadászni a neten :)

2017. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!