Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Körkéses borotvák között...

Körkéses borotvák között milyen lényegi különbségek lehetnek, mert elég nagy az árkülönbség egyes modellek között, és nem értem, miben jobbak?

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Különféle célra, különféle megoldások léteznek.

Hosszabb szőrre, borostára, kombinált fejek, kések száma, éltartósság, kontúrkövetés, krémadagolás. vízmentes készülék (folyóvízben tisztítható, zuhany alatt is használható), pajeszvágó, Double Action System (a késtömb ha jól tudom excentrikus hajtást kap), hálózati vagy akkus működés (akkuk típusa és kapacitása), stb.


[link]


Érdemes teszteket olvasni a kiszemelt modellekről, illetve tanulmányozni a gyári leírását. Így összevethető hogy adott célra melyik készülék alkalmasabb leginkább.

2017. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elolvastam a leírásokat, de nem lettem sokkal okosabb, pl eközül a kettő közül azonos árban nem tudok dönteni. Tök mást 'tud' a kettő elvileg:


Melyik Philips borotva a jobb? Philips PT860/16 vagy Philips Series 1000 S1520/04


Az első az DualPrecision, PowerTouch, Super Lift & Cut, QuickRinse egyszerre, akármit is jelentsenek ezek.


A második viszont önélező rendszerű, az azt jelenti, hogy örökéletű lényegében? plusz CloseCut + négy irányba mozog, ez elég jól hangzik, de nem tudom az első hány irányba mozog, és melyik vágja jobban le. Valakinek van tapasztalata erről?

2017. júl. 18. 08:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő lift&cut rendszerű és mindkettő önélező.

Gyakorlatilag mindkettő ugyanaz. Annyi talán hogy a kés a pt860-ban hosszú szőrhöz jobb. Szakáll, nyak szőr ilyesmi, de ezt az enyém is megoldja.

Nekem egy ilyen van: [link]

Több mint 10 éve használom. Előtte is egy akkus Philipsem volt.

2017. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, és egyébként ezeket az infókat honnan tudod?
2017. júl. 19. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Több mint 22 ezer válaszom van itt a gyakorin, más is kérdezte már ezeket korábban és utánanéztem.
2017. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!