Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van olyan hogy nincs a mosógép...

Van olyan hogy nincs a mosógépen szürő ajtó?

Figyelt kérdés
Vettem egy mosógépet használtan (Zanussi ZWQ5101) indítottam rajta egy üres ecetes mosást,mert nem volt valami jó illata. Sok trutyi kijött belőle,de még mindig nincs jó illata:( Átmostam rajta ujra mindent.A dobjából kiakartam venni a szösz szürőt,de mikor kikattintottam láttam hogy alatta a mosógép aljába ilyen trutyis víz áll. Gondoltam biztos azt kell leengedni azért van ez a rossz illat,de nem találom rajta a kis szürő ajtót. Az előző gépemen elől volt az alján,de ezen sehol nincs.Megnéztem a gép használati utmutatóját a neten,ott felvan tüntetve rajta a kis ajtó,de valójában ezen a gépen nincs ott!

2017. júl. 5. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nincs a legtöbbön. Kispórolták. Ha a kifolyócsövet berakot a fürdőszobai padló-összefolyóba, akkor le lehet belőle engedni a vizet, egyébként pár deci mindig marad benne a szivattyúnál, az üst alatt. Ideális a gombásodásra, penészedésre.
2017. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valóban nincs rajta,már mindent átnéztünk. Viszont a többszöri ecetes,vízkőoldós tisztítás és a dob folyamatos nyitvatartása meghozta az eredményét,ugyan még nem teljesen de már javarészt megszüntek a szagok :)
2017. júl. 10. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a gomabaölős csempetisztító spricnivel szoktam a keverő borda hátoldalára spriccelni. Annak a rácsos hátsó fele ideális gombatenyészet, csntrifugáláskor kisebb darabokkal be szokta teríteni a tető belső oldalát, ameddig el nem kezdtem lespriccelni.
2017. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!