Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszívót vegyek?...

Milyen porszívót vegyek? Nektek milyen van? Bevált?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én végignéztem az adatokat. Nekem fontos volt, hogy kemény padlót jól szívjon, mert kevés szőnyeg van. A másik fontos, hogy ne engedje vissza a port.

Mindegyiknél meg tudod nézni ezeket az adatokat.

Végül is nem vagyok teljesen elégedett a választottal. Nagyon jól szív, állítható az erősség, tényleg nem engedi vissza a port. Viszont a keféje nem olyan jó. Hagyományos keféje van. Valami másfajta kellett volna, mert ezzel a sarkokban nehéz. Egyszer láttam valahol olyan, aminek háromszög formájú volt kb. a kefe feje, és azzal könnyebb volt. De olyat nem láttam, illetve csak 60-70 ezerért, annyit meg nem akartam rá költeni.

Végül ezt választottam: Eletrolux Powerforce. Tényleg mindent tud, ami a leírásban szerepel. De nekem a keféje nem elég jó a formája miatt.

2017. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
36%
Kärcher porszívó van a mindennapokra meg egy roomba irobot
2017. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es a karcher milyen pontosan? Néztem en is de rengeteg fajta van belőle. Jol szív?
2017. júl. 9. 12:40
 4/4 anonim válasza:
0%
A kärcher ipari szóval nagy jó.
2017. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!