Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beakadt mosogatógép program...

Beakadt mosogatógép program törlése?

Figyelt kérdés

Helo!


Adott egy Beko DFN 05211 W mosogatógép, amit nemrég vásároltunk.

A leírás szerint próbamosást végeztem rajta, viszont drága jó anyám a lefolyócsonknál egy parafadugóval eltömte a csövet, mert ott folyik le a kézi mosogató is. Miután kiszedtem a dugót, szépen ki is nyomott minden vizet, viszont azóta egyfolytában megy a gép, hallani hogy valami motor zúg benne.

Csak akkor kapcsol ki, ha ki van nyitva az ajtó.


Próbáltuk már áramtalanítani, OFF-ra állítani, leállítani a programot (3 másodpercig kell nyomni a programindítót a törléshez leírás szerint), de semmi, ha áram alatt van folyton megy benne valami, mintha beakadt volna a leszívás funkció.


Ilyenkor mit lehet kezdeni vele? 1 napos sincs szerencsétlen gép.



2017. júl. 21. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Garancia, bár ez eléggé saját hibás, nem biztos hogy kiterjed rá...lehet hogy leégett benne valami a túl nagy nyomástól.
2017. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia,


Valószínűleg nem anyuka a hibás. Ma kötöttük be a gépet Az első program végén zúgás ami csak ajtónyitásra áll le. És ami nálad nem volt, hogy csak vödörbe hajlandó leengedni a vizet.


Megoldódott már a problémád? Megkérdezhetem mi volt az?

2017. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vissza lett adva 3 napon belül és hoztunk egy Bosch-t, ami azóta is szépen megy.


Egy műanyag pöcök akadt be, csak a komplett gép szétszerelésével nyomható vissza (illetve cserélhető).

2018. márc. 7. 11:34
 4/7 anonim válasza:
Ugyan ez volt a problémám nekem is tegnap, a szivattyú non-stop ment. De hála az előző kommentnek, SK megcsináltam (nagy köszönet érte!!). Pontosításképpen annyit, hogy ez a kapcsoló az alsó műanyag lap közepén helyezkedik el, elég csak azt a lapot lekapni. Egy műanyag rugós/nyomókapcsoló. Megmozgattam, kipróbáltam, összeszereltem és minden tuti.
2020. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sasa73 válasza:
Sziasztok.Ez a problémám nekem is.Hol kell keresni ezt a műanyag pöcköt?
2021. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kriszta2592 válasza:
Merre van az a kis pöcök?
2021. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fiyodor válasza:
Ugyan ez a hiba lépett fel nálam is, nekem szerelő azt ajánlotta döntésem meg a gépet 45°-ba hátra, hogy kifolyon a víz, bejött
2023. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!