Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyit fogyaszt úgy kb re...

Mennyit fogyaszt úgy kb re egy kis,60l alatti hűtő?

Figyelt kérdés
Rendes, kompresszoros a gép, a teljesítményét lemérve 60w-ot vesz fel. 3.fokozaton van a 7-ből, így 2-4fok van benne, fagyasztó része is van de azt nem használom, az is a hűtőtérben van.

2017. szept. 11. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 60 watt a fogyasztása.
2017. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akarod mondani egy óra alatt ha folyamat megy 60wÓRA. De egy átlag nap nem megy mindig kb mekkora a hővesztesége?
2017. szept. 11. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
óránként olyan 3-4 ft , amit elfogyaszt, ha üzemel. Azt viszont a legöregebb rabbi sem tudja megmondani, hogy nálatok mennyit fog menni? Én olyan átlag nak vennék 1 óra üzemet, és 3 óra állást. Durván napi 18 ft
2017. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ment a zöld kéz!
2017. szept. 11. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon függ a hőmérséklettől, ami a helyiségben van. Nyáron többet fogyaszt, ha 30 fok feletti a hő. Nekem egy nem fűtött helyiségben van (szintén kicsi), télen 5-10 fok körül van a szobájában. A fogyasztása naponta ilyenkor 100-200W. Nyáron napi 800-1000W körül.

Ha kevesebbet nyitogatod, akkor kevésbé kell dolgoznia a kompresszornak.

2017. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Koleszba van ezért nem tudom hidegebb hejre rakni, de akkor végülis nem nagy a fogyasztása.
2017. szept. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!