Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A gáz bojler mindig felmelegit...

A gáz bojler mindig felmelegiti a vizet 50-60 fokig (függően attol hogy hanyasra állítom) majd kikapcsol a Láng es lehul a viz jo 20-30 fokot is akar, ez mitől van?

Figyelt kérdés

2017. szept. 14. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A gáz nem melegíti nyilván lehűl idővel. Ha használod a meleg vizet, akkor amennyit kiengedsz ugyanannyi hideg meg a helyére
2017. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom, biztos en éltem.eddig luxusban, de eddig mindig letudtam ugy zuhanyozni, hogy egy állandó meleg vizhomerseklet jott most pedig egy perc alatt a 20 fokos homerseklet ingadozást erosnek érzem
2017. szept. 14. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, akkor ez egy átfolyós gázbojler, ugye? Ez hiba mindenképp, szóval hívj szerelőt. Nálam is előfordult már hasonló egyszer, de nálam egy pár perces áramtalanítás után helyreállt.
2017. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sima gázbojler? Vagy olyan, amire központi fűtés is

mehet? Mert ez a jelenség a központi fűtésre jellemző.

2017. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Huhh hat ennyire nagyon nem értek hozza paraszti esszel azt mondanám átfolyásos, mivel azt a vizet melegíti fel ami átfolyik rajta, különben nem allna fenn a probléma, tehát amig jelzi a kis lang a kijelzom hogy melegit addig 60 fokos a viz, amikor nincs lang egybol 30-40 fok koze lecsökken a hőmérséklet.


Egy radiátor ra van van meg kotve a fürdőben, nem tudom ettől központi lesz e, amugy ket gázkonvektor van a lakásban.

2017. szept. 14. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Hááát... a leírtak alapján valaki összekeverte a

csövezést. Te azzal a vízzel fürdesz, amit keringetni

kellene :)


A keringetés jellemzője, hogy felfűti 50-60 fokra,

utána keringető addig keringeti, amíg le nem hül 20

fok környékére, onnantól megint fűtés...


Az átfolyós rész pedig addig melegít, amíg nyitva

van a csap. Egyenletesen, de nem 50-60 fok, azzal

nem hinném, hogy szívesen tusolnál :)

2017. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Képet tudsz küldeni a készülékről, amin látszanak a csatlakozások? Valószínűleg a termosztát ment tönkre, az okoz ilyen hiszterézis problémát.
2017. szept. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!