Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép meghibásodás!?

B.betti89 kérdése:

Mosógép meghibásodás!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos meghibásodott a mosógépünk. 3 éves zanussi easy iron A+ 6kg-os felültöltős mosógép. Hibakódot nem ír ki. Ha beindítom a mosást a dob forog, rendezi a ruhákat, majd,kiszivattyúzza a vizet, ezután a dobba engedi a vizet, de utána nem forog a dob.(Bocsánat nem tudom szakszerűbben megfogalmazni).Centrifuga max.-on működik, csak mosás közben nem forog a dob, csak zúg a gép.

Szerelőt ternészetesen már hívtam, jövőhéten tud jönni. Kérdeztem az esetleges hiba okát illetve a kb. javítási költséget. Nem adott választ azt mondta megnézi előtte. Ezzel nincs is baj, de azért egy felső határos javítási költség segített volna, mivel most hétvégén hozzá tudok jutni jó áron egy másik géphez.. Ha valakinek volt hasonló problémája vagy esetleg ért hozzá segíthetne megfejteni a hiba okát, hogy mégis tudjam mire számítsak?Volt valakinek hasonló meghibasodás? Esetleg van szerelő a válaszadók között?

Köszönöm a segítő válaszokat.



2017. szept. 15. 06:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy meg kell néznie.

Ha az a hibás vezérlő külön cserélhető az jó mert nem lesz nagyon drága, de ha a fő vezérlővel együtt lehetséges az borsos lesz nagyon min egy 20-as.

2017. szept. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:

Szia.


Ha gondolod, itt nézz szét, kérdezhetsz is szakiktól. Pár éve én is itt bóklásztam, amikor a mosógépem kimúlt.


[link]

2017. szept. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. szept. 15. 06:24
 4/4 szenes43 ***** válasza:
Vedd meg a jó áron lévő mosógépet és ez ha nem tetemes a megcsináltatása majd meghirdeted és eladod.írd mer annak aki árulja hogy ha lehet tartsa meg jövő hétig(mert akkor lesz pénzed...stb.) 3 évesnek ha csak nem leégett vagy vizet kapott a vezérlőpanel olyan nagy baja nem lehet.
2017. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!