Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » SOS? Hogyan kapcsoljam ezt ki...

SOS? Hogyan kapcsoljam ezt ki a mosógépemen?

Figyelt kérdés

Bekapcsoltam az időzítőt a mosógépemen 3 óra múlvára, de hamarabb hazaértem és kikapcsoltam az időzítőt, ezután elakartam indítani ugyanazon a programon, de nem indult el csak kattant egyet. Azóta próbáltam áramtalanítani, hogy elfelejtse a programot, de megint csak kattant egyet mintha elindulna, de mégsem.

A kérdésem az lenne, hogy ezek után mit csináljak még vele?

Minden segítséget előre is nagyon köszönök!



2017. szept. 26. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele egyszer végigcsináltatni a programot.
2017. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát egyes ez nagy ötlet!Miközben olvastam az áramtalanítás jutott nekem is eszembe de ha az sem segít ílyenkor egy nagy adag káromkodás a következő gondolatom.Ha a mosógép problémáját nem is oldja meg de legalább kicsit megnyugszol.

Persze ismét megpróbálnám áramtalanítani egy kicsit hosszabb időre legalláb 5 percre,tehát a mágneszár kapcsolásának idejére.

2017. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:
Én javasolnám inkább a mosógép használati utasításának tanulmányozását...
2017. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Most újra rámentem a 3 órás elindítására.. És várok..hátha elindul majd..

Egyébként fél órán át áramtalanítva volt, tehát az sajnos biztos, hogy nem segít.

2017. szept. 26. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs a hülye hozzászólásért de nekem akkor szokott kattogni elindulás helyett ha nincs rendesen becsukva az ajtó.
2017. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel semmi infó a gép típusáról -meg egyébként is- #3 javaslata a a követendő.

Mivel több gépnek is van olyan tulajdonsága, hogy a hálózati feszültség kimaradása esetén is megőrzi a beállított programot.

2017. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!