Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » RCOOL klímáról kinek van...

Gabesz147 kérdése:

RCOOL klímáról kinek van tapasztalata? Split klímáról van szó? Ár-érték arány jó, de szervízháttér, meghibásodásokról nem találtam semmit.

Figyelt kérdés
3,5 kW-os kellene, valamelyik fajtából, ezzel is szemezek:D.

#Split #Rccol #5-6 KW
2017. szept. 30. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az egyik klíma amit évek óta forgalmazunk, több száz darab eladott klíma után mondhatom, hogy nem volt egy hiba sem, nyilván kell hozzá egy jó szerelő és megfelelő anyagok a szereléshez. Nem tudok róla rosszat mondani, minden ügyfél elégedett. Szervizháttér jó. alkatrészek vannak,bár még sosem volt rá szükség.
2018. febr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én nem forgalmazó vagyok, hanem felhasználó, és nekem pont ellentétes a tapasztalatom róla.

Zajos. Mind a kültéri, mind a beltéri. Swing nyikorog. Fűtésnél a silence mód nem működik. Beindulásnál teljes fordulaton indul, a halott is felébred rá. Hőmérsékletet nem tartja, nem nagyon izgatja mire állítod be, akkor kapcsol ki be amikor ő akar. Van hogy 3-4 fok eltérés is van a beállított és az előállított szobahőmérséklet között. Garancia meg lehet rá bármennyi, javításra nem reagálnak.

2020. jan. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Első válaszolónak: Ha vannak alkatrészek, akkor az enyémet miért nem akarjátok megcsinálni? Tartok tőle azért, mert ahogyan néztem az arukereson az egyik hozzászólónak is pont ilyen klímája van mint nekem, és ugyanezek a hibái is.Tehát magával a konstrukcióval van baj.
2020. jan. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!