Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen a Tescoban kapható...

Milyen a Tescoban kapható Tricity TCM09-es számú kávéfőző? Mennyire megbízható ez a márka? Vélemények róla? Ár-érték arány? Kb.8500FT

Figyelt kérdés
Köszi mindenkinek a segítségét!
2011. febr. 13. 18:49
 1/3 anonim válasza:

Általános választ tudok csak bátortalanul mondani.

Sok elektronikai cikk (én tv-kről hallottam konkrétan) olyan szériákból kap hatalmas adagot baromi olcsón a Tesco, amik a gyárban az elfogadható értékhatár szélén, vagy azon kívül vannak bemérve.

Aklciós DVD-t akartunk venni, apu elvitte volna, de én ragaszkodtam ,hogy dugják be ott!

vittem próba CD-n avit, mpeg, éest, Divx-est, és X videst.

Első ki sem adta a tálcát, sem táviránnyal, sem gombal. Elővette a csávó a másikat, az elkezdte játszani, apu aszont,a na vigyük, de én mondtma ,várj.

Az meg megállt mindig 30mp-nél, de nem ugyanott, hogy a cd bajka lett volna (ja ez 6 éve volt) millene(i?)um vagy mi volt a "márka"neve. Előrébb tekertem ott állt meg 30mp után, előrébb tekertem ,akkor onnan állt meg 30mp-re, hát elfelejtettük az akciós márkájukat, és vettünk AKAI-t drágábban.

Mégegy adalék. Bp-en mikor dolgoztam, egyik munkatársanm mesélte, hogy rokona eszméletlen fizetésért dolgozik egy nagy elektronikai cégnél, és az a dolga, hogy úgy méretezze, tervezze a cuccokat hogy gari idő után nemsokkal beszarjon benne valami!

Esküszöm így van! Ha úgy megcsinálnák, mint a régi batár fatévéket az "átkosban" akkor éhen halnának a multik, ha 20 évig menne, vagy 30-ig 1-2 apró szervíz mellett esetleg.

2011. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!Nagyon sok érdekes infót kaptam tőled,nem semmi,hogy embereket alkalmaznak azért,hogy rövid ideig tudjuk használni a gépeinket.

Valószínű hasonló indokból tesznek szörnyű gyári csengőhangokat a telefonokra is, hogy legyenek letöltések.:)

2011. febr. 14. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
A TCM10-est látta valaki még forgalomban?
2013. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!