Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépben fémes csörgő,...

Mosógépben fémes csörgő, ütődő hang mi lehet?

Figyelt kérdés
Akkor csinálja amikor a dob forog, valahol hátul felük hallható (elől töltős bosch). Kicsit olyan hangja van mintha darálna valamit.

2017. okt. 2. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet a csapágyat darálja
2017. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fűtőtest rögzítőlemeze (+ a zokni, ami felszedte)

Melltartó merevítődrótja

Stb

Szerintem ezzel nem múlt el a csörömpölés, inkább egy szerelőt kéne keresni

2017. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Az lesz, csak próbálom felmérni a lehetőségeket. A gépen van még kb 2 évnyi kiterjesztett garancia (biztosítás). És el kell döntenem, hogy próbálok e élni vele vagy sem.


Pl ha szénkefe lenne, akkor tutira nem garanciális sztori, akkor lehet cseréltetném valakivel maszekban.

2017. okt. 2. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:

A mosógép asszinkron motoros, Nincs benne szénkefe.

Vagy valami beszorult a dob, és a tartály közé, Vagy az ékszijtárcsa súrlódik valamihez. Vagy szétment a dob felfüggesztése. Szerelőt kell hivni. Mert ha magáról nem szűnik meg a jelenség. Akkor komoly, Komolyabb baj is történhet. A kiterjesztett garancia pedig érvényes. Ha esetleg anyagfradás okozta. Ami ilyen idős gépnél nem normális.

2017. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hívni fogom őket, valami Fény Hang Kft-t kell.

A gép típusa amúgy: bosch wab20060by (ékszíj elvileg nincs benne)

2017. okt. 2. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én esetemben például ugyan ez volt a helyzet.Whirpool mosógépünk van. Súrlódó. kopogó hangot lehetett hallani, főleg centrifugálánál. A hibát az okozta. Hogy akilengés miatt az ékszijtárcsa nekiütődött a hátlapi lemeznek. ezt megoldottam úgy hogy kicsit elhajtottam a lemezt. Hgy távolabb legyen a nevezett alkatrésztől, Vagy benyómódhatott vagy nem tudom. De ha szerinted szénkefés a mosógép. Akkor mindenféleképpen szerelőt hivj. És élja a biztositással és a garanciával is.
2017. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A szénkefét csak példának írtam, hogy ha az a gond, akkor arra nem terjed ki a garancia vagyis már csak a biztosítás. (2 év volt a garancia és még 3 év a biztosítás)
2017. okt. 2. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!