Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e36 1.8is csörgő, kereplő...

BMW e36 1.8is csörgő, kereplő daraló hang a mi lehet?

Figyelt kérdés

Alapjáraton minimális darálos hang a lánc es a vezermutengelyektől Normál autozasnál semmi problém csendes es szépen megy, de 5-6ezres fordulatszámnál bármelyik sebességbe nagyon erős daráló kereplő hangot ad a nem tudom mi :) az autó alatt is halható es rövid időután elhallgat. Menet teljesítményt nem befolyásolja.


nemet szerelőkkel nehezen értek szót :) hátha találkozott mar valaki ilyennel



2017. jan. 25. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Vezérműláncra tippelnék, cseréltesd le, feszítőkkel, mindennel együtt.
2017. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmi a hang


Amugy keresek valami magyarul is erto szerelot, az elozo nemet szerviz azt mondta nem kell odaig nyomni neki es ennyi.

2017. jan. 25. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
A Rosenheim körül laksz, tudok szerelőt ajánlani neked.
2017. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, Berlin kornyeken
2017. jan. 25. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ami a videóban van, azt nekem is csinálta hidegen, alapjáraton, amikor ritkán mentem vele, most elhagyta. Szerintem valamelyik görgő. Esetleg vízpumpa.

Amikor nekem vízpumpás volt, ilyen hangja volt:

https://www.youtube.com/watch?v=KD5lc5H4WuA

2017. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Holnap megprobalom levideozni milyen hangja van alapjaraton. Baar 65os nyitott kipuff. Majd kiderul mit lehet hallani :)

De muszaj lesz szervizbe vinnem ahogy latom:| :|

2017. jan. 25. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!