Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépvásárlás előtt állok!...

Mosógépvásárlás előtt állok! Melyik típust ajánlanátok? Tapasztalatok (pozitív, negatív).

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 13:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
nekünk whirlpool 5 évig bírta. ha ez segít :)
2010. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Felültöltőset vegyél. Számolj arra, hogy max 5 évig bírják, nem úgy mint a régi hajdúk.

Nekünk Daewoo DWD-F1012-nk van, hát erről csak negatívat tudok mondani. Nincsen olyan program, ami időben és hőfokban is megfelelő lenne. Találtam egyet rajta, de az csak 60 fokon mos, ami a színeseknek nem tesz jót.

most harmadjára romlik el benne a fűtőszál, tehát csak hidegen tudok vele öblíteni, mosni nem.

Napi egyszer, de inkább kétszer meg a gép. Tehát használni bőven eleget használom, de jót nem igazán tudok róla mondani, azt írják, hogy 6-7 kg szárazat lehet benne mosni, lehetni lehet, csak a ruhák lesznek büdösek, emellett van olyan, hogy a program közepén leáll.

2010. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

whirlpool NE!!!!!!!


Anno én is biztam a márkában és azt akartam venni. Szerencsére volt annyi eszem hogy a fórumokon és szerbizekben utánna néztem a dolognak.

A whirlpool néhány éve technológiai váltást csinált és piaci okoból le akart faragni az árból, ezért most egy nagy rakás kaki amit csinál mosógépekben.

A szervizekben hegyekben állnak whirlpool mosógépek és többet van náluk mint a tulajnál. Az össze szervzes őket szidja.


Ha hosszútávra keresel siemens, bosh.

2010. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Whirpool és Indesit kizárva. A szerelők is szidják, mint a bokrot. Pár éve még mindkettő megbízható volt, most nagyon sok a gond mindkét márkával. Aztán, hogy most melyik jó, nem tudom, de erről a kettőről lebeszéllek.
2010. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekunk egy Electrolux van ( modellt most nem nezem meg) ami kb 12 eves. Eddig egyszer volt szervizelve, kb 9 ev utan es megkozelitoleg 10ezerbe kerult.
2010. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kettő Electrolux mosógépünk van. Egyik nincs 5 éves és nagyon igénybe van véve, a másik 1 éves és kímélve van. Mindkettő a 40 cm-es felültöltős fajta. Tökéletesen meg vagyok velük elégedve. A második is azért lett Elecrolux, mert az első is bevált. Vele egy kis probléma volt újonnan, de garanciában azonnal házhoz jöttek és cserélték. Hibátlanul, hatékonyan működik mindkettő.
2010. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A szomszéd új/régi/gazdagnak 25 év óta MIELE van.Az elsőt kintről hozták még be.2 éve vették a 3.-at,ez már "süt-főz-vasal" Egyikkel se volt gondjuk,csak megunták !

Viszont ha mégis elromlik,csak pesten szervizelik,valamint 200-250 az ára !

2010. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pont tegnap sz@rt be a Whirlpoop AWT 5100-s unk.

Szétszedtem,"rámértem" motor jó,szivattyú jó--tehát vezérlés.Nem birom elérni a havert,így nem tudom,mennyibe fáj,majd hétfő este megírom!

Ilyet NE,Siemens,vagy Bosh !

2010. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Előző v.ok.--Ya ! 5,5 éves a rom + burkolat is "rohad" !
2010. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekünk LG van nagyjából 6-7 éve de semmi baj nem volt vele.

típusa: LG WD-10302NUP

szervízt nem látott, 400-1000/min között állítható a centri fordulatszáma, lcd-n kiírja hány perc van hátra a mosásból, tapasztalataim alapján halk máködése van.

2010. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!