Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Philips avent scf284 sterilizá...

Philips avent scf284 sterilizálóba milyen vagy mekkora ellenállás mehet bele, mert ez hibásodott meg benne, és nem olvasható le így nem tudom! Esetleg meg tudná valaki nézni vagy mérni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel van elektronikája, ezért nem csak egy ellenállás van benne. Aki válaszolna, honnan tudhatná hogy a Tiédben éppen melyik szállt el? (már ha egyáltalán ellenállás hibája van, mert nem minden alkatrész ellenállás, ami annak látszik)
2017. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Műszerész mondta, de nem tudja pontosan milyen kell, mert a jelölés nem olvasható róla, ezért ha valaki a sajátját le tudná még olvasni vagy bemérni az segítség lenne!
2017. okt. 5. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez eddig oké. De még mindig nem tudni, melyik ellenállás a rossz. Egy fénykép a panelról (amin a hibás ellenállás is látható) biztosan segítene. Vannak itt olyan válaszadók akik nagy tudású szakemberek, biztosan tudnának segíteni. (nem én vagyok az egyik)
2017. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!