Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Felhabzott a mosogep mit...

Felhabzott a mosogep mit csinaljak? Help!

Figyelt kérdés
Egyik lakotars, szerintem tul sok mososzert tett a gepbe, az meg teljesen felhabosodott, ki is folyt valamennyi, amit feltoroltem, es leallitottam a gepet de nem tudom most hogy tovabb!! mosni tudok es tudom hulyen hangzik de meg nem volt ilyen velem, a neten azt olvastam valahogy lekell engedni a vizet de epkezlab valasz sehol, holvan gomb, vagy mivaan, legyszi valaki segitsen!: ((((

#mosógép #habosodás #felhabosodás
2017. okt. 12. 14:36
 1/3 Wadmalac ***** válasza:
Kapcsold tovább az utolsó öblítésre én onnan folytasd a programot.
2017. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le kell választani a kifolyóról, tehát onnan, ahova be van kötve. Készíts oda lavórt vagy hasonlót és abba folyasd bele.
2017. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Önts a mosószeradagolóba öblítőt (3-4 kupaknyit), majd önts utána fél-1 liter vizet. Az öblítő semlegesíti a habot.


Mai mosógépek is így oldják meg. Ha érzékelik hogy túl sok hab van, az öblítőt beleengedik a dobba és elkezdenek úgy mosni. A hab teljesen megszűnik

2017. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!