Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha mosogatógépet rendelek...

Ha mosogatógépet rendelek neten, a futár behozza a házba?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha szépen megkéred vagy fizetsz neki zsebbe, mert nem feladatköre.

Lépcsőkön biztosan nem cipeli fel, egyedül szaladgálnak...

2017. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet egyezni velük.
2017. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha emeletre kell vinni, azt jelezd a megrendeléskor...
2017. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért hívják házhozszállításnak, mert a házhoz viszik és nem a házba be.

De erre is van megoldás:

[link]

2017. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én hűtőt rendeltem, ketten jöttek behozták a lakásba, mindenféle "kenőanyag" nélkül, bár én földszinten lakok.
2017. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előre jelezni kell, ahogy írták.Hozzánk 7.-re egyedül, kézi kiskocsival hozta fel a futár a nagy mélyhűtőt. Csengettek és ott állt az ajtó előtt :)Szerencsére befért a liftbe.
2017. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én az e-Digitaltól rendeltem, nem hogy a házig hozta volna, hanem felhozta kiskocsival a 4. emeletre és a régit meg el is vitte. Egyedül! A borravaló pedig mindenki magánügye.
2017. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7


A régi gép volt a borravaló, te "magán-ügyes"...25.000ft talán kb:DDDDDDDDD

2017. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Évekkel ezelőtt vettünk gáztűzhelyt a Tescoból.Bent kiválasztottunk egy négyrózsásat, kértünk 4 rózsásat,házhoz szállítással (kb 40 km re lakunk). A férjem elment dolgozni, jött a jóember, hogy akkor neki nincs kiskocsija Én fogjam már meg a tűzhely másik végét és úgy vigyük be.Majd nem odaxartam.Bent mondom bontsuk már ki.Ahan 3 rózsás.Nem is ezt kértem, hanem a 4 rózsásat. De akkor ő csak akkor viszi vissza, ha kifizetem a fuvart megint.Na, menjél szépen a jóédesbe de nagyon gyorsan....így lett 3 rózsás a tűzhely :D
2017. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is az e-digitaltól rendeltem a hűtőt,előtte egy tűzhelyt,mindkettőt ketten hozták nekem,második szállításnál amikor a hűtőt hozták, az egyik fel is ismerte a helyszínt,pedig eltelt egy pár hónap a két szállítás között. :)
2017. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!