Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Split klíma kültéri egységének...

Gabesz147 kérdése:

Split klíma kültéri egységének, használaton kívül árthat-e a fagy, nagy mínuszok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg, mivel eleve kültérre van tervezve, nemkéne, hogy ártson.

A téli kikapcsolás után ellenőrizd, hogy tiszta-e, nem áll-e benne víz, madár, mókus, ilyesmi, esetleg takard le, hogy ne is nagyon menjen bele.

NE ZÁRD le teljesen (ne dunsztold be), csak takard.

2017. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezt valószínűsítettem én is, én szerencsés helyzetben vagyok, mert bent van erkélyen a kültéri, talán nem is kellett volna kérdezni. De még nagyon új.

Sok helyen kint van évek óta, le se sz@rják, csak a galambok, és nem látom, hogy cserélgetnék.


Mégegyszer köszönöm a tanácsot, le fogom takarni, szellőzést hagyva.

2017. okt. 25. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen árthat! Hó, eső, ónos is ezek mind okozhatnak problémát télen, tehát amikor 0 fok alatt van a hőmérséklet.

A letakarást még csak véletlenül se! Ezzel olyan kárt okozhatsz, ami sok pénzedbe kerülhet. A megoldást a téliesített klímák jelentik, illetve utólag is lehet fagyvédelmet beépíteni a kültéribe.

2018. febr. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!