Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A gáztűzhely tisztításához,...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

A gáztűzhely tisztításához, ha én kicsavarom azt a nyolcszögletű, középen lyukas csavart, ami a gáz áramlását szabályozza, nem lesz belőle gond?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a neve annak a kis csavarnak.

Aki válaszolni fog az tudja miről van szó.

N/50

Azt szokták tűvel kitisztítani. A múltkor is ki lett tisztítva, egy hozzáértő személyében. Nem folyt be azóta semmilyen étel, hogy eldugítsa. Ismét kisebb lett a lángja és nem lehet rajta főzni.

Vagy pedig a hőelem fog kiégni.

Köszi a válaszokat! Azért nem kell a fejemet leszedni! :)

Köszi!



2017. okt. 27. 13:43
 1/10 Szirty ***** válasza:

Nem kellene gézkészüléket szerelni.


A hőelem nem befolyásolja a láng méretét. Annak biztonsági szerepe van. Ha az jó, akkor ég a láng, ha rossz, akkor pedig kialszik.

Ha gyengélkedni kezd az legfeljebb úgy jelentkezik hogy nehezebb begyújtani hogy ne aludjon ki (hosszabban kell nyomva tartani).

2017. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ki kell piszkálni és megint jó lesz.
2017. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a konyha felrobbanása nem gond akkor nyugodtan csavargasd. Tulajdonképpen a gáztűzhelyre sincs szükséged, levágod a csövet és ami gáz kijön az meggyújtod akkor tuti gyorsan felforr a levesed.

Nem értem miért kell hozzá piszkálni, 0 hozzáértéssel!

2017. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy én egyáltalán hozzányúltam!

A gázszerelő tisztította ki mikor itt járt a gázkazánt beindítani!

Akkor meg mi a problémátok, hogy azonnal nekem ugrotok?


Előbb el kellett volna olvasni, hogy mit is írtam!

Idézem: "A múltkor is ki lett tisztítva, egy hozzáértő személyében".

Akinek ez nem elég információ, az vessen magára!

A gúnyolódásotokat, tisztelet a kivételnek, tartsátok meg magatoknak!

Jó dolog az internet "takarásában", ismeretlenül gúnyolódni!

2017. okt. 28. 18:04
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyébként nem fogom kicsavarni, mert a legjobban a gáztól és az elektromosságtól félek.

Na minden jót nektek!

2017. okt. 28. 18:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező pontosan te írtad, a kérdésed első sora: "...ha én kicsavarom...". Olvasd el még egyszer figyelmesen a saját kérdésedet! Az én magyar tudásom alapján az "én kicsavarom" mondatrész a fentiekben azt jelenti, hogy a kérdező szeretné saját maga kicsavarni. Nem szakembert hív hozzá meg semmi más, hanem megfogja és kicsavarja.
2017. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szirty ***** válasza:
59%

"Ki mondta, hogy én egyáltalán hozzányúltam!"


Azt senki de azt igen, hogy ha megtennéd... és az Te voltál.

Ennek megfelelő válaszokat kaptál.

2017. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ez is ott van még: "nem lesz belőle gond"? annyi is elég lett volna, hogy: - de igen is nagy gond lehet belőle, mert stb..... inkább ne tedd meg!

Így is lehet válaszolni.

2017. okt. 29. 15:18
 9/10 Szirty ***** válasza:
Igen. Ezt válaszolták!
2017. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fúvóka rózsaszelep ami 6 szög . Kitekeréséhez bitfej dugokulcs kell 6/7 mmes . A sav ecet marja meg a koszt vizkövet , a rózsanyílást porszivózás tisztitja . Ez nem veszélyes . A szerelő akkor kell ha mágnest hőelemet kell cserélni flexi gázvezetékét vagy a sütő fuvókáját , mert ez összetett bontás javítás spéci eszköz es szivargás elkenőrzés . Fúvókat érdemes 5 évente cserélni .
jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!