Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen páramentesítőt vegyek?

Milyen páramentesítőt vegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok. Penész probléma miatt szeretnék páramentesítő gépet venni, de elvrsztem a részletekben. Milyet lenne éremes?

Tosot, trotec, midea, easy home?

Ami megbízható, hatásos, nem csillió ft, halk,nem fogyaszt sokat, sok víz fér bele, és mondjuk kijelzővel is rendelkezik?

Előre is köszönöm



2017. nov. 1. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

3 félét próbáltam 1 év alatt, a sencor inkább csinálta a párát, philipsnek kicsi volt a vízgyűjtője, végül egy delonghi 8,5 volt a nyerő (a 10.5 egy szar)

jófogáson vettem használtan

2017. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is nemrég vettem, szintén jófogásról egy Easy Home márkájút.

Mem halk, de kiválóan működik. A kompresszor miatt szerintem nem találsz halkat.

Azt tervezem hogy majd tavasszal becsövezem a szellőzőbe, es leteszem a gépet a pincébe, bekötve a szennyvízbe a kondenzvizet. Közé egy autó levegőszűrőt és kész.

2017. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fata.morgana ***** válasza:
Nekem Fischer van, meg vagyok vele elégedve. A hangja annyira nem számit mert csak nappal megy mostanában. A foygasztása érekes mert a nagyobb kapacitásu fogyaszt kevesebbet( 400 watt) A kijelzője elég egyszerő mert csak az aktuális páratartalmat irja ki. Egy 55 négyzetméteres lakásba pont elég. 3 literes a tartály, az meg pár óra alatt telik meg.Teljesen rendben van.
2017. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tudom a kérdés régi de hátha valakinek jól jön az infó. Mi tegnap vettünk egy Whirlpool gépet.. Az ára elég húzós volt, de nagyon fejlett kis ketyere, kijelzős. Rögtön az első napján megtelt a tartály (6 liter). Kiír mindent, van rajta számos program, be lehet állítani milyen páratartalmat szeretnél, kikapcsol magától, este elalszik, szóval tényleg elég okos. Nagyon örülök, hogy beruháztunk rá, mert az utóbbi időben már hetente kellett penészölőznöm a lakást, ami elég fárasztó és az egészségünknek sem tesz jót. Előtte páramentesítő korongokkal próbálkoztunk, ami szintén megtelt rendszeresen de a problémát nem szüntette meg. Nagyon ajánlom mindenkinek aki gondolkozik rajta. Nem tudom, hogy más márkájú gépek mennyire hatékonyak de ez a termék tényleg látványosan dolgozik, érezhető a különbség a lakásban.
2020. nov. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon jó találmányok ezek a páramentesítő gépek. Persze, nem a bóvlik, hanem a komolyabbak, az 50 ezer forinttól kezdődőek. Én nem bántam meg, életem legjobb döntése volt egyre beruházni (Gorenje). Az első 24 órában folyamatosan kellett járatni, és 10 liter vizet szívott ki a levegőből. Onnantól kezdve megszűnt a páralecsapódás az ablakon, ablak körül és a hideg pontokon. Penész azóta nincs szerencsére.
2022. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!