Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm és én sokat szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és én sokat szeretkezünk, de gumival. Csak a végén mindig ki kell "szállnom" belőle, mert nem szeretné, hogy véletlenül is elszakadjon, mikor elmegyek. Ez mennyire veszélyes? Vagy nyugodtan el lehet menni benne közbe?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan el lehet. Az én barátom mindig bennem megy el, ha gumit használunk, nincs ezzel semmi probléma. 1%, hogy terhes lesz a csaj, elméletileg, gyakorlatilag talán még kevesebb.
2009. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Sztem is simán elmehetsz benne nem olyan veszélyes ez ahogy a bnőd gondolja.
2009. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodtan hagyd bent neki, nem kell semmitől tartanotok. Különben meg hogy élvezi, ha közben ilyeneken stresszel? Én fogamzásgátlót szedek és úgy élvez belém, egyszerűen valami csodálatos érzés. :)
2009. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
mi is gumival védekezünk és nem hagyom h elmennyen bennem a párom véletlenül sem akarok teherbe esni és félek attol az 1%-tol is gondolom a bnöd is ne eröltesd rá h elélvezhess benne nem kell neki az a rettegés hidd el
2009. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
ha rendesen felhelyezed, hogy ne legyen benne levego akkor 1 az ezerhez hogy kiszakad, a baratom is mindig belem elvez, nagyon jo... :D eddig szerencsere, meg egyszer sem szakadt ki!
2009. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Igazából szakadáskor már az előváladéktól is teherbe eshet, de azért kisebb a valószínűsége, mintha az ondó folyna belé.

Képzeld el, mit éltem át akkor, amikor 2 nap különbséggel szakadt el a gumi. Hiába vettem be a 72 órásat az 1. eset után. Annak ugye semmi hatása a következő aktusokra, de másikat már nem vehettem be. Várnom kellett és a szerencsére bízni magam, hogy teherbe esek-e vagy sem...Megúsztam, de senkinek nem kívánom azt a rettegést... Na akkor azt kívántam, bárcsak legalább megszakítással csináltuk volna... Ha a bnőd nagyon parás, fogadd el ezt a kis kellemetlenséget, hogy meg kell szakítanod. Szerintem ez igazán nem nagy ár, ha nem akartok abortuszt vagy gyereket nevelni.

A megszakítás mindig egy plusz védelem, ami csökkenti a kockázatot, de önmagában nagyon kevés, csak más módszer(ekk)el kombinálva ér vmit.

2009. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha jó minőségű gumit használtok még kevesebb az esélye. Masculin (v mi) egyik fajtájáról hallottam, hogy tbbször kiszakadt. :/ Lifestyle-DUrex. Kicsi esély. Mond el a bnődnek, hogy nagyon kevés esély van rá :)
2009. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
mi kb 1 évet használtunk óvszert, volt, hogy naponta 2-3 szor is együtt voltunk. mindig masculant használtunk, patikába vettük. egy év alatt egyszer szakadt ki, igaz, akkor pont megvolt, így szerencsére nem lett baj belőle, de azért kicsit aggódtam..durex a legjobb, azt mondják
2009. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Én vagyok a 2x szakadós. Mind2x durex szakadt és 2 fajtájú. Pont hogy a durexnél hallani a legtöbb szakadást.
2009. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

szerintem ha úgy használjátok, ahogy kell az óvszert, akkor egyértelmű, hogy elélvezhetsz a barátnődben, hiszen ezt a célt szolgálja ez a védekezési mód. 7 éve védekezünk óvszerrel a barátommal és mindig durexet használunk. Egyetlen egyszer szakadt ki az évek folyamán, akkor is azért, mert kicsit elhúzódott a szeretkezés (jó pár órás volt) és kiszáradtam (de már erre is odafigyelünk:))

23/L

2009. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!