Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Honnan tudja az áramszolgáltat...

Honnan tudja az áramszolgáltató, hogy csúcs vagy völgyidőszakbam történik a fogyasztás?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
statisztikai alapon. Meghatározott időpont szerint!A jövő a tényleges csúcskizárás lesz! évtizedek óta tervezik,de készülék hiányában nem valósult meg!Az éjszakait már nem mechanikus kapcsolóórával oldják meg mint a 80 évekig,hanem HFKV vevővel(Hangfrekvenciás körvezérlés) 257,5 Hz en kapcsolójelet adnak ki a hálózatra ami ki-és be kapcsolja a bojlert és a hőtárolóskályhákat. tervezték,hogy a csúcskizárásba bevonják a hütőszekrényeket,de mint mondtam az eszköz igénye nagyon nagy lett volna!Ezért ezt még óra alapon kezelik!
2017. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. nov. 5. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek értékes információk voltak, de én nem látom, hogy ezekre volt-e kíváncsi a kérdező. Bár a megköszönés arra utal. :) Vagy a reménytelenségre. :)

Kinél honnan tudja? Nálad? Szomszédnál? Átlag lakásfogyasztónál?

2017. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pocsapa válasza:
100%
A szőke nő hazamegy ,kérdi a férje mi hibát találtak és mennyit fizettél ? -nem volt drága ,csak az index lámpát töltötték fel irányadó folyadékkal,egy 20000-ből megúsztam .Na ennyit a csúcsfogyasztás mérőről .
2017. nov. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én 216 2/3 Hz-re emlékszem, már ami a fővárost illeti.
2017. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!