Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » ActiFry olajsütővel kapcsolato...

ActiFry olajsütővel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ismeri valaki ezt a típust (vagy hasonlót)?

[link]

Milyen tapasztalatok vannak?

Ropogósra sül az étel?

Tényleg nincs olajszag a konyhában?

Mennyire macerás tisztítani?


2010. máj. 31. 18:04
 1/3 anonim válasza:
Nekünk pont ilyen van. Kb. 3 hónapja vettük. Én nagyon szeretem. Szeretem megéri az árát. Egyáltalán nincsen olajszag a konyhában, ugyanis a legtöbb ételhez egyáltalán nem kell olaj. Szinte csak a sültkrumplihoz. Lehet hogy egy kicsit másabb az íze az ételeknek (DE NEM ROSSZABB). Annyi hogy rántott húst nem lehet benne sütni (a keverőlapát összetöri). Teljesen jól lehet tisztítani! Mi pl. mosogatógépbe bevágjuk és ennyi.
2010. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Remélem, olvasod...

Semmilyen rántottat nem lehet benne sütni?

Te miket szoktál a krumplin kívül? (Mert én azt pont nem nagyon akarok.)

Fűszerezni lehet benne?


Előre is köszönöm.

2010. jún. 17. 15:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvettük, lehet rántottat csinálni benne, csak ki kell venni a lapátot és forgatni időnként a kaját.
2010. szept. 16. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!