Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerbusztok! Electrolux...

Vargaági kérdése:

Szerbusztok! Electrolux Inspire 3 éves hűtőm fagyasztórésze kitűnően működik, az alsó részén pedig alig valamicskét. Szerintetek mi lehet a baja? és főleg mennyibe kerülhet a javítása?

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak ki kellene már olvasztani?
2017. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szervusz! (v-vel!)

Ha a hűtőnek két külön kompresszorja van, Akkor gáz szökhetett el.

Ha egy, akkor a hűtő külön hőfokszabályzója mehetett tönkre,vagy a csőrendszerében lehet dugulás!

hőfökcsere kb.10 ezer,gáz leengedés átfúlyás feltöltés több!

2017. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt röhögök egy fél órája, hogy valakinek van képe először helyre utasítani mást magyarból, majd leírni a fújást ly-al. :D


Kérdező, nekem is Elektrolux van. Mikor egyszer kétségeim támadtak, egy ismerősöm azt mondta, pakoljak ki, kapcsoljam ki, és hagyjam nyitva 48 órára. Ugyan azt gondoltam, hogy ez egy óriási marhaság, de mivel a közeli szervizes úgy kezdte, hogy: "Elektrolux? Akkor nem vállalom, elnézést.", hát megtettem, és jó lett. Azóta kétszer meg is kellett ismételnem a kezelést, mert már vagy 9 éves a szerkezet.

2017. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!