Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy kávéfőző? Tudom hogy ez megválaszolhatatlan, de körülbelül mettől meddig terjedhet? Mennyibe kerül a legolcsóbb? És az nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert most akarok venni egyet,nézem a media markt honlapján de az árak nincsenek feltüntetve
2010. jún. 1. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk gyerekkorom óta Szarvasi kávéfőzőnk van. A 30 év alatt kb 3.-at fogyasztják anyuék úgyhogy nagyon strapabíróak. Nekem is ilyenem van, kb 10 E Ft. Kaptam egyszer egy Senseot, nem rossz, de az olyanoknak való, akik napi egy kávéval elvannak. A kávé nem olyan finom, ráadásul csak a hozzá való párnával működik. A fél perc alatt lefolyó kávé sem jó, mert ott meg csak átfolyik a forró víz és kész, semmi kávéíz. Hagyományos rendes kávéfőzőt vegyél, vagy kotyogót :) nincs is annál jobb :):)

[link]

na én ezekre esküszöm :)

2010. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2010. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!