Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fagor mosógép vízszintszabályz...

Fagor mosógép vízszintszabályzó hiba?

Figyelt kérdés

Bekapcsolom a gépet,és az első víztöltésnél akadozva,kattogva tölti a vizet,és nem is eleget.Azt vettem észre,hogy ha a gépet közben erősen mozgatom előre-hátra,akkor tölt..A következő programnál(pl.öblítés)már rendesen tölt.A netten nézelődtem ez ügyben,és erre a problémára több helyen a vízszintszabályzót említették.Kiszereltem,szétszedtem,megpucoltam az érintkezőket.Belefújva,szépen,egymás után kattannak az érzékelők.Látható hibát nem észleltem rajta.A hátulján vannak állító csavarok,hozzá nem nyúltam,de elméletileg a vízszint beállítására valók.Érdemes-e hozzá nyúlnom a csavarokhoz,vagy felejtős?Lehet hogy mégis halott a szabályzó?Vagy lehetséges,hogy az elektronikának annyi?Az olyan 35ezer körül van.Akkor inkább egy új gép...

Köszönöm,ha valakinek van valami segítőkész ötlete.



2017. nov. 26. 16:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!